Dbaj o czystość komputera

  • 0

Dbaj o czystość komputera

Zakurzone podzespoły w komputerze są częstą przyczyną awarii komputera. Jeśli Twój komputer nie był czyszczony przez około 6 miesięcy może zostać trwale uszkodzony z powodu zwarcia. W skrajnych przypadkach zapalający się z powodu gorąca kurz, może być przyczyną pożaru!. Zawieszanie się komputera, samoczynne jego resetowanie czy wyłączanie bardzo często spowodowane jest grubą warstwą kurzu osadzającego się na układzie chłodzącym procesor. Jeśli Twój komputer pracuje głośno, spowodowane jest to zazwyczaj zaniedbaniem konserwacji wiatraków. Uszkodzenie komputera spowodowane zanieczyszczeniami nie są uwzględniane w wypadku naprawy gwarancyjnej w serwisach komputerowych!!!


Leave a Reply

Kategorie

Strona w przebudowie !

Strona zostanie dostosowana pod rozszerzony wykonywany rodzaj działalności.

Rozszerzamy jeszcze bardziej zakres usług, obsługę i doradztwo informatyczne, pozostawiamy serwis sprzętu komputerowego u klienta i dla firm.

Oficjalnie rozszerzamy usługi o projektowanie sieci strukturalnych, nadzór inwestorski, wdrożenia infrastruktury IT, szerszy zakres outsourcingu IT oraz nowe metody backupu danych firmowych.

Więcej informacji w ostatnim kwartale 2023.