RODO

  • 0

RODO

Category : ?

25 maja 2018 roku wchodzi w życie RODO, czyli Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych. Nowa unijna dyrektywa zobowiązuje wszystkie firmy w krajach członkowskich UE, gromadzące i wykorzystujące dane dotyczące osób fizycznych, do efektywnego i skutecznego zabezpieczania i przetwarzania tzw. informacji wrażliwych.

Unijne rozporządzenie nie zawiera konkretnej procedury zabezpieczania i przetwarzania danych osobowych, co oznacza, że wdrożenie dyrektywy RODO wymaga sporo inwencji własnej przedsiębiorców, którzy już teraz muszą przygotować odpowiednie narzędzia i rozwiązania, pozwalające skutecznie chronić informacje wrażliwe przed wyciekiem lub dostępem osób nieupoważnionych.

Jestem w stanie doradzić Państwu jak chronić dane wrażliwe oraz jakimi metodami się zabezpieczyć i wdrożyć je w najszybszy i najbardziej optymalny sposób.

Czekam na kontakt pod numerem 515-129-791

 


Leave a Reply

Strona w przebudowie !

Strona zostanie dostosowana pod rozszerzony wykonywany rodzaj działalności.

Rozszerzamy jeszcze bardziej zakres usług, obsługę i doradztwo informatyczne, pozostawiamy serwis sprzętu komputerowego u klienta i dla firm.

Oficjalnie rozszerzamy usługi o projektowanie sieci strukturalnych, nadzór inwestorski, wdrożenia infrastruktury IT, szerszy zakres outsourcingu IT oraz nowe metody backupu danych firmowych.

Więcej informacji w ostatnim kwartale 2023.