ODZYSKIWANIE DANYCH

Skoro jesteście Państwo na tej podstronie, zapewne straciliście ważne dla Was dane.

To zwykle stresujące kiedy zbierane przez lata pliki znikają z komputera, dlatego chciałbym Państwa uspokoić i zaoferować pomoc w:

– odzyskiwaniu przypadkowo skasowanych danych z komputera stacjonarnego lub laptopa

– odzyskiwaniu danych z kart pamięci z aparatów fotograficznych lub telefonów komórkowych (do wersji Androida 5.1)

– odzyskiwaniu danych z płyt CD lub DVD

– odzyskiwaniu danych z pendrive, dysku flash, dysku ssd, dyskietki (tak, dyskietki 🙂

– naprawie dysków twardych (wymiana elektroniki, gniazd) w celu wydobycia z nich danych

– naprawie pendrive, kart pamięci lub dyskietek w celu odzyskania z nich danych

 

Możecie Państwo na mnie polegać i liczyć na moją wiedzę, doświadczenie oraz że wycena odzyskiwania danych będzie uczciwa i bardzo konkurencyjna.

Jeśli uszkodzenia fizyczne okażą się zbyt duże abym mógł sobie z nimi poradzić samodzielnie, wysyłam nośniki do największej i najbardziej renomowanej firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych od wielu lat –  Kroll Ontrack Data Recovery. Pracują oni dla najbardziej wymagających klientów jakimi są władze USA, FBI, polska Policja, ABW. Potrafią zrobić dosłownie wszystko. Często są wzywani do pracy przez największe światowe firmy po katastrofach naturalnych które spowodowały zniszczenie wielu komputerów i tysiące gigabajtów strategicznych danych.

Proszę się nie obawiać, jeśli dysk przejdzie przez moje ręce, nie spowoduje to zwiększenia się ceny jeśli konieczne będzie odesłanie dysku do laboratorium Kroll Ontrack.

Współpracuję także z laboratorium Avidata w Warszawie. Technicy bardzo starannie wykonują swoją pracę i poważnie podchodzą do każdego nawet najdrobniejszego zlecenia. Jeśli w Kroll Ontrack byłoby zbyt duże obłożenie zleceniami lub zbyt wysoka cena, kieruję się z kolei do nich. Doświadczeniem nie odbiegają od innych firm, praca ta polega na wzajemnym wymienianiu się doświadczeniem, a przede wszystkim na końcowym efekcie – odzyskaniu jak największej ilości Państwa cennych danych.

 

Jeśli są Państwo zdecydowani zamówić u mnie odzyskiwanie danych, proszę o kontak telefoniczny pod numerem 515-129-791 lub email: krzysztof.pcdoktor@gmail.com. Wycenę odzyskiwania któremu podołam samodzielnie otrzymają Państwo podczas mojej wizyty a cennik usługi firmy Kroll Ontrack znajduje się tutaj: http://pcdoktor.gdansk.pl/wp-content/uploads/file/cennik_odzyskiwanie_danych.pdf


Leave a Reply