Podkręcanie procesora w komputerze do gier

  • 0

Podkręcanie procesora w komputerze do gier

Category : ?

Witam serdecznie!
 
Podkręcanie swojego procesora to proces, za który bardzo często łapią się gracze, którzy nie mają doświadczenia w tej dziedzinie. Tutaj z pomocą przychodzi PC DOKTOR ?
 
Na poniższym zdjęciu widać procesor i5 4690K – trafił mi się bardzo dobry egzemplarz tego procesora, który stabilnie trzyma częstotliwość 4,7GHz (pamięć RAM 2400Mhz CL 11, chłodzenie powietrzem w stresie maksymalne 77’C,w grach około 60-65’C, więc bezpiecznie)
W teście jednowątkowym uzyskał wynik lepszy niż standardowo taktowany i7-8700K w trybie boost, a w teście wielowątkowym przegonił standardowo taktowany i5-7600K w trybie boost,
Wydajność zatem podskoczyła o 25,6% a o żywotność procesora się nie obawiam, ponieważ nie wykroczyłem poza niestandardowe bezpieczne napięcie 🙂
 
Pomoc w taktowaniu oferuję na miejscu u klienta, cena w przedziale od 80 do 140zł w zależności od zestawu komputerowego.
Zachęcam do kontaktu pod nr 515129791

Leave a Reply

Kategorie

Strona w przebudowie !

Strona zostanie dostosowana pod rozszerzony wykonywany rodzaj działalności.

Rozszerzamy jeszcze bardziej zakres usług, obsługę i doradztwo informatyczne, pozostawiamy serwis sprzętu komputerowego u klienta i dla firm.

Oficjalnie rozszerzamy usługi o projektowanie sieci strukturalnych, nadzór inwestorski, wdrożenia infrastruktury IT, szerszy zakres outsourcingu IT oraz nowe metody backupu danych firmowych.

Więcej informacji w ostatnim kwartale 2023.